Labs piedāvājums!

  • Bezmaksas neklātienes Bībeles kursi latviešu un krievu valodā pa pastu: Lai top gaisma! Mazā Nometņu iela 1 - p.k. LTG, Rīga, LV-1002.

  • Bezmaksas neklātienes Bībeles kursi angļu valodā internetā, pa e-pastu vai pa pastu: www.wbschool.org.

  • Bezmaksas neklātienes angļu valodas kursi internetā vai pa pastu, izmantojot Bībeles tekstus: www.worldenglishinstitute.org.

  • Bezmaksas Bībeles izpētes materiāli angļu, krievu un citās valodās internetā: www.biblecourses.com.

  • Neklātienes izglītība teoloģijā angļu valodā internetā: www.nationsu.edu.

AICINĀJUMS

Gadsimtiem ilgā Bībeles aizēnošana ar cilvēku radītām reliģiskām tradīcijām ir radījusi sakropļotu reliģiju. Vienīgi paklausīšana Dieva vārdam rada patiesu nekonfesionālu kristietību. Jūs arī varat izvēlēties šo vienkāršo, bet patieso ceļu. Mēs aicinām nākt mums līdzi.

Rīgas centra Kristus draudze ir garīga ģimene, kas tic Dieva žēlastības vēstij grēciniekam Jēzū Kristū. Draudzes ticības pamats ir Bībele - Dieva vārds. Pirmajā gadsimtā Dieva vārds izglāba dvēseles (Jēk. 1:21), radīja draudzes piederību (Ap. d. 2:41,47), valdīja pār draudzi (Titam 1:9) un spēja to pasargāt no maldu ceļa (Ap. d. 20:28-32). Dieva vārds ir neiznīcīga, dzīva sēkla, kas “paliek mūžīgi” (1. Pēt. 1:23-25). Kristus vārds nesīs to pašu divdesmit pirmajā gadsimtā kā pirmajā gadsimtā – kristiešus Viņa draudzē.


Dr. Maikla C. Armora brošūra: "Iepazīstini draugus un kaimiņus ar Kristus draudzēm"

Dr. Maikla C. Armora brošūra: "Iepazīstini draugus un kaimiņus ar Kristus draudzēm"

SVĒTDIENAS DIEVKALPOJUMI

Jūs esat aicināts piedalīties Rīgas centra Kristus draudzes svētdienas dievkalpojumos. Informāciju par tiem Jūs varat saņemt, zvanot pa tālruni 29427738.

© 2017 Rīgas centra Kristus draudze. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper